+38 050 604-06-06

+38 056 720-79-15 (16, 18)

+38 099 288-58-19

м.Дніпро, вул.Барнаульська, 2а

prompostavkatov@gmail.com

  • Українська
  • Русский

Цемент GÓRKAL

Завод «GÓRKA CEMENT» випускає продукцію більш 90 років. За цей час удосконалювалися технології виробництва і підвищувалася якість продукції. На сьогоднішній день продукція цього заводу відмінно зарекомендувала себе на світових ринках. Польща, Італія, Німеччина, Бельгія, Греція, Великобританія, Македонія, Франція, Естонія, Єгипет є споживачами продукції заводів «GÓRKA CEMENT».

Цемент відомий споживачам своєю високою якістю, яке досягається завдяки високотехнологічному процесу виробництва. Товар піддається багаторазовому контролю на стадіях від закупівлі сировини до фасування готової продукції.

Цементи глиноземисті марки GÓRKAL використовуються як при виготовленні сухих будівельних сумішей, так і при будівництві (ремонті) печей і нагрівальних елементів в енергетичній промисловості, чорної і кольорової металургії, хімічної промисловості.

Наше підприємство є офіційним представником польського виробника GÓRKA CEMENT і пропонує цемент глиноземистий GÓRKAL зі складу в м.Дніпропетровську.

Пропонований Вашій увазі цемент розфасований в мішки по 25 кг і упакований на піддони по 1 тонні. Можлива фасовка в «big bag» по 1 тонні.